ul. Przemysłowa 26, 88-160 Janikowo
(52) 351-44-36
kontakt@mgok.janikowo.com.pl

30 finał WOŚP ! [fotorelacja]

Dzień pełen wrażeń już za nami! Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Janikowie jak co roku grał z WOŚP z wielką przyjemnością, wsparciem wielu instytucji, wolontariuszy oraz ludzi o dobrych sercach. Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz bezpieczeństwo związane z sytuacją epidemiologiczną wydarzenie odbyło się online.
Na scenie wystąpili: zespół dziewczęcy z sekcji wokalnej MGOK, Zuzanna Głuchowicz-Znajdek, Agata Skupin, Zespół ITM, Hubiasty i Wojtecki, Szulerzy, Aalle Band oraz Lila Laskowska. Między koncertami widzowie zachęcani byli do licytowania przedmiotów przekazanych do Janikowskiego Sztabu.
Po zakończeniu części koncertowej, w alternatywie dla światełka do nieba M-GOK miał przyjemność gościć na żywo widzów, podczas niesamowitego pokazu Teatru Tancerzy Ognia Arta Foc.
30 FINAŁ WOŚP w Janikowie zwieńczono tortem, będącym symbolicznym podziękowaniem dla wolontariuszy za trud oraz chęci włożone w pomaganie, pomimo tak trudnych warunków pogodowych.