ul. Przemysłowa 26, 88-160 Janikowo
(52) 351-44-36
kontakt@mgok.janikowo.com.pl

Komunikat dotyczący organizacji ruchu drogowego w dniu 1 listopada

Komunikat dotyczący organizacji ruchu drogowego w dniu 1 listopada 1 listopada 2018 roku w związku z Dniem Wszystkich Świętych nastąpi zmiana organizacji ruchu w obrębie cmentarza w Janikowie. Zmiana polega na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na ulicy Przyjeziernej i ulicy Łącznej z możliwością parkowania po prawej stronie ulic. Kierowców prosimy o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy Policji kierujących ruchem. W celu usprawnienia dojazdu na cmentarz od godziny 12.00 do godziny 18.00 Gmina Janikowo organizuje komunikację autobusową. Kursy autokarów będą co 30 minut. Przystanki wyznaczono na:

-ulicy Topolowej – przy portierni Cukrowni,

-ulicy Biskupa Michała Kozala przed targowiskiem,

-ulicy Przemysłowej przed MGOK Przyjeziernej przed bramą cmentarza

O godzinie 13.00 zostanie uruchomiony dodatkowy kurs autokaru na trasie: Sielec, Kołuda Wielka, Kołuda Mała, Janikowo (cmentarz). Kurs powrotny o godzinie 16.00. Informuje, że dzięki uprzejmości firm Hoffmann i Rembis otwarte będą parkingi tych firm przy ul. Przemysłowej. Proszę o stosowanie się do poleceń obsługi parkingów.

Burmistrz Gminy i Miasta Janikowo

Andrzej Brzeziński